flowers-1476210_1280

Nawet w ogrodzie warto wyglądać stylowo. Szczególnie jeśli zamierzamy zaprosić do niego swoich znajomych, by posiedzieć przy kawie lub grillu. Jednak warto wiedzieć, że dobre obuwie do ogrodu jest nie tylko modne i ładne, ale przede wszystkim praktyczne.

Jestem szczęśliwą posiadaczką ogrodu od niespełna trzech lat, czyli odkąd się przeprowadziłam. Nie miałam okazji organizować w nim jeszcze grilla, ale zaplanowałam to na przyszły weekend. W związku z tym zaprosiłam rodzinę i znajomych, kupiłam grilla, wymyśliłam potrawy i wtedy sobie przypomniałam, że przecież nie mam żadnych odpowiednich butów do ogrodu.

Na mój ogród wychodzi się z kuchni, poprzez okno tarasowe, dlatego zależało mi na znalezieniu takich butów, które będzie się łatwo i szybko ubierać. W związku z tym całkowicie odpadł mój początkowy pomysł, by do tego celu przeznaczyć stare trampki. Zaczęłam szukać w sklepach internetowych czegoś zdecydowanie lepszego. I ładniejszego. Udało mi się wyłonić 3 najciekawsze modele. Wśród nich znajdują się nie tylko propozycje dla kobiet, ale również dla mężczyzn, a także dla dzieci.

3 modele modnych butów do ogrodu

 

Eleganckie japonki z gumy

Gustowne japonki z syntetycznego materiału to idealny pomysł na letnie obuwie do ogrodu. Moje serce skradły Zaxy LIFE SLIDE, które szczególnie w kolorze czarnym wyglądają przepięknie. Doskonale sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale również na plaży na wakacjach. Posiadają dobrze wyprofilowany kształt, dzięki czemu są niezwykle wygodne, a także odpowiedni materiał, który można umyć w kilka sekund. Nie bez znaczenia są też ozdobne detale, które dodają im nutki luksusowego charakteru.

zaxy spartoo

Klapki Zaxy LIFE SLIDE, źródło: spartoo.pl

 

Crocsy – buty do ogrodu dla całej rodziny

Ten model obuwia jest doskonały do noszenia w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Sprawdzi się także jako obuwie domowe. Wiele osób chodzi w Crocsach po ulicy, jednak ja nie potrafię się do tego przekonać, choć na plażę wzięłabym je bardzo chętnie. Crocsy to doskonały model obuwia dla całej rodziny. Poniżej załączam kilka moim zdaniem najpiękniejszych modeli dla mamy, taty i dziecka.

 

 

crocs dla niej i dla niego

Crocsy dla niej i dla niego, źródło: spratoo.pl

crocs dla dziewczynki i chlopca

Crocsy dla dziewczynki i chłopca

Buty z korkową podeszwą

Ten model obuwia kiedyś kojarzył nam się wyłącznie z obuwiem ortopedycznym, ale od kilku lat jest uważany za jeden z najwygodniejszych modeli dla każdego. Klapki lub sandały posiadające podeszwę przypominającą korek potrafią dostosować się do kształtu stopy, a dodatkowo pozwalają skórze oddychać. Najlepsze jakościowe są te, które mają skórzaną wkładkę, zapewniającą jeszcze większy komfort chodzenia. Można je kupić zarówno w wersji damskiej, męskiej, jak i dziecięcej. Oto moi faworyci:

buty do ogrodu dla calej rodziny

źródło: spartoo.pl

  1. Klapki Casual Attitude
  2. Klapki VENTA SS EL
  3. Casual Attitude CHASTO

 

 

Written by Martyna