jakie-buty-na-w-f-dla-dziecka

Buty na w-f to jeden z podstawowych elementów wyprawki szkolnej dla naszego dziecka. Obuwie zmienne wymagają wszystkie szkoły, jest więc konieczność zaopatrzenia się w odzież i dodatki niezbędne do uprawiania sportów. Jakie buty do szkoły dla chłopaka, a jakie dla dziewczyn? Na co trzeba zwrócić uwagę, żeby wybrać dobre buty na w-f, w którym dziecko będzie czuło się wygodnie i bezpiecznie? Sprawdź nasz poradnik!

Buty do szkoły dla chłopaka

Chłopcy najlepiej czują się w szkole przeważnie w wygodnych tenisówkach, trampkach czy adidasach. Konkretny wybór i modele zależne są od wieku naszego podopiecznego i jego gustu, o które zawsze warto zapytać. Ważne, żeby buty były wygodne, na miękkiej podeszwie i oddychające, żeby zapobiegać brzydkim zapachom. Dobrze, żeby buty nie były białe – ten kolor, jak żaden inny, wymaga dobrego traktowania.

buty-do-szkoly-dla-chlopca

Tenisówki to idealne obuwie zmienne do szkoły, mnogość wzorów pozwoli wyrazić dziecku swoją indywidualność.

 

 

Buty do szkoły dla dziewczyn

Zazwyczaj dużo łatwiej kupić obuwie chłopcom niż dziewczynkom – moda już od najmłodszych lat jest oczywista dla płci pięknej, kiedy młodym gentlemanom wystarczą tenisówki. Wygodne buty sportowe, tenisówki, baleriny – to obuwie, które będzie dobrze sprawdzać się dla dziewczyn. Warto nie ulegać namowom uczennicy na buty na szpilkach czy koturnach – będzie miała na to jeszcze czas, a szkoła to nieodpowiednie miejsce na taki ubiór.

buty-do-szkoly-dla-dziewczynek

Dziewczynki mają większe pole do popisu. Balerinki oraz tenisówki sprawdzą się jako obuwie do szkoły.

Buty na w-f

Obuwie do uprawiania sportu rządzi się innymi prawami, niż te na co dzień. Kiedy wybierasz dziecku odpowiednie buty na salę gimnastyczną, skup się nie na modzie, ale na wygodzie, dobrej amortyzacji i antypoślizgowej podeszwie. Buty na w-f powinny mieć właściwy rozmiar i dobrze trzymać kostkę, zapobiegając skręceniom. Nie muszą być najdroższe, ale powinny spełniać swoje zadanie.

buty-na-w-f-dla-chlopca

Buty sportowe na W-F dla chłopca

buty-na-w-f-dla-dziewczyn-2
buty-na-w-f-dla-dziewczyn

Buty sportowe dla dziewczyny, idealne na W-F

Dzieci szybko wyrastają z butów – jeśli markowe obuwie to dla Ciebie wydatek, nie ma sensu kupować takich dziecku. Wiele marek ze średniej półki cenowej mogą być również wystarczająco dobre – wystarczy więc trochę cierpliwości w szukaniu, a znajdziemy buty na w-f idealne. Natomiast jeśli chodzi o obuwie dla dziecka do szkoły, to mamy tutaj dowolność. Warto jednak zapytać naszego podopiecznego o jego zdanie i jeśli to możliwe, wybrać obuwie zgodne z jego gustem.

Written by Martyna